Sejas ādas kopšana

Komplekts "Premier Cru"

Komplekts "Premier Cru"

Apjoms / svars: 15 ml. + 15 ml.

Krēms ap acīm "Premier Cru"

"Caudalie" Krēms ap acīm "Premier Cru". Globālā pretnovecošanās kopšana. Palīdz cīnīties ar tumšajiem lokiem un pietūkumu zem acīm. Sastāvā ir vīnogu polifenoli, resveratrols un viniferīnu. Bagātināts ar mitrinošo Vinolevure®. Viegli iesūcās un padara ādu samtainu. Nesatur parabēnus, fenoksietanolu, minerāleļļas. Oftalmoloģiski testēts.

+Pretnovecošanās krēms "Premier Cru"

"Caudalie" Pretnovecošanās krēms "Premier Cru". Šis krēms ir lieliskais efektivitātes un izsmalcinātības savienojums, tam piemīt pilnvērtīga pretnovecošanās iedarbība šūnu pašā sirdī: tas cīnās ar grumbām, baro ādu, kā arī padara to elastīgu un mirdzošu Ar katru dienu āda atjaunojas un gūst elastību, grumbas pamanāmi izlīdzinās, sejas krāsa paliek viendabīga, bet sejas kontūras -nostiprinātas. Gludāka, elastīgāka un mirdzošāka āda izskatās jaunāka.

Komponenti: aktīvais komponents Vinolevure, hialurona skābes, 3 peptīdu savienojums, keramīds 2, vīnogu kauliņu eļļa, aprikožu eļļa, tregaloza, šaurlapu kasija, rozes absolūts, balts ciedrs. 0% parabēnu, fenoksietanola, krāsvielu, minerāleļļas. Nav testēts uz dzīvniekiem.

Ražotājs: "Laboratoire Caudalie", Francija.

Cena

€ 59.90

Daudzums