Kompānija

Mūsdienīgas megapoles apstākļos mums ir ļoti nepieciešami parūpēties par savu un savas ādas veselību. Kopš 2004. gada mūsu veikali „Naturel” piedāvā visplašāko dabas sniegtās dabīgās kosmētikas sortimentu .

 

Pasaulē slavens franču zīmols Caudalie, itāļu zīmoli Nature’s, Bottega di Lungovita, Spechiassol, Crespi un Laboratorio Naturale padalīsies ar Jums jaunajās, uz daudzgadīgās pieredzes un vecajām receptēm balstītājās izstrādnēs dabīgās kosmētikas jomā.

 

Mūsu pārdevēji-konsultanti būs priecīgi palīdzēt Jums neapjukt piedāvātās produkcijas daudzveidībā: sejas un ķermeņa ādas kopšanas līdzekļi, matu kopšanas līdzekļi, tualetes ūdens, ēteriskās eļļas, kosmētika bērniem un pusaudžiem, produkti vīriešiem, dekora elementi mājām – aromatizētas kompozīcijas, sveces…

 

Mūsu piedāvātajā produkcijā netiek izmantotas:

-         dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas;

-         produkti netiek testēti uz dzīvniekiem;

-         netiek izmantotas minerāleļļas (naftas pārstrādes produkti);

-         visi mākslīgie sabiezinātāji, konservanti un stabilizētāji ir maksimāli apmainīti uz dabiskajām;

-         tiek izmantots dabai draudzīgs iepakojums (ekoloģiski tīrs).

 

Mēs izvēlējamies saviem klientiem pašu labāko, ko var piedāvāt mūsdienu dabīgo līdzekļu tirgus. Plašs sortiments var apmierināt visprasīgākā klienta vēlmes un vajadzības.

 

Mūsu klientu ērtībai ir veidota mājas lapa, un tagad arī Interneta veikals, kur Jūs varat iegādāties Jūsu iemīļotus līdzekļus, kā arī jaunumus no labākajiem dabīgas kosmētikas ražotājiem.

 

Un joprojām…

 

Vienmēr būs priecīgi Jūs redzēt un apkalpot…

 

- veikals „Naturel”, Vaļņu iela 10, Rīgā, tālr. 26333726  vai 29278648